Teknoloji

Instagram, Yıllardır Talep Edilen Hikaye Özelliğini Yayında – Webtekno

Dünyanın en tanınmış sosyal medya platformlarından biri. senin instagramınyıllar önce Snapchat’ten ilham aldı. Hikayeler Bu özellik günümüzde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Ancak bu, bu aracın geliştirilemeyeceği anlamına gelmez.

Instagram kullanıcıları, özellikle takipçi sayısı yüksek olanlar, yıllardır platformdan hikayeleri kimlerin izlediğini görebileceğimiz pencereye erişim sağlıyor. bir arama çubuğu getirilmesini istediler. Böylece merak ettikleri kişinin hikayelerini izleyip izlemediklerini kolaylıkla görebilirler.

Hikayeleri izleyenleri arama yaparak bulma özelliği platforma geldi

Şimdi bir hikaye paylaştıktan sonra yukarıdaki görseldeki gibi bir arama çubuğu göreceksiniz. Başka bir deyişle, eski sevgiliniz, yeni sevgiliniz veya kavgacı arkadaşınız. Artık hikayelerinizi izleyip izlemediğini görmek için yüz yüze yarım saat kaydırmanıza gerek yok. . Bu arama çubuğuna sadece kullanıcı adını yazıp izleyip izlemediğini görebileceksiniz.

Bazılarınız’ Ah ne gerekli bir özellik dediğinizi duymak üzereyiz. Muhtemelen kendi başınıza haklı olabilirsiniz ancak Instagram bu durumu bu şekilde değerlendiremez, kullanıcı isteklerini dinlemesi ve platformu bu yönde geliştirmesi gerekir. Çünkü bu tarz uygulamalar kullanıcı deneyimindeniçerir.

Yıllardır beklenen bu özellik geldiğine göre Instagram’ın açıklayacağı tek bir şey kaldı: Instagram’daki hikayelerimizin takipçileri nasıl bir sıralamaya sahip?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu