Yaşam

Al Sancak 9. Bölüm İzle Ekranı: Al Sancak Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Perşembe günü TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşan Al Sancak dün akşam 9. bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Başrollerinde Uğur Güneş ve Gülsüm Ali İlhan’ın yer aldığı dizi son bölümüyle takipçilerini ekrana kilitledi. Al Sancak son bölümünü kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için; Al Sancak 9.bölüm izleme ekranı.

TRT’nin sevilen dizisi Al Sancak’ın dün akşam yayınlanan 9. bölümü izleyiciler tarafından büyük ilgiyle izlendi. Son bölümde heyecan doruktaydı.

Al Sancak’ın son bölümünde neler yaşandı?

Al Sancak’ın son bölümünde; Bora’nın hedefi Sedef, Pençe Tim’in hedefi ise Nadia’dır. Özel Kuvvetlerin başarılı operasyonlarının ardından Ahtapot yeni kararlar almak zorunda kalır. Boran, hedefi olarak Ali Yüzbaşı’nın kardeşi Savcı Sedef Banazlı’yı koyar. Pençe Timi’nin operasyonu sırasında kaçırılan Milli Savunma Sanayii’nin en değerli ismi Profesör Cihangir Yılmaz’ı taşıyan helikopterin sınıra zorunlu iniş yapması Ahtapot’un mağdur olmasına neden oldu. Tim için bu bir fırsat. Operasyonu yöneten Sacit Komutan, profesör için tüm imkanları seferber eder. Profesörü üsse taşıma görevi Amy ve Nadia’ya aittir.

Al Sancak 9.bölüm görüntüleme ekranı

AL SANCAK SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu